Název:
Název:
Název:
Název:
Název:
Název:
Název:
Název:
Název:
Název:

Apartmány

Název: pokoj_6_2.jpg

1. jednopodlažní apartmán malý

Cena: 700 Kč

Jednopodlažní apartmán malý – je naším nejmenším apartmánem a je ideální pro hosty, kteří přijedou v páru. Jedná se moderně a prakticky zařízený apartmán se samostatným vchodem. Součástí apartmánu je předsíň s botníkem a věšákem. Z předsíně se vchází do velkého pokoje s manželským lůžkem a křesly. V rohu pokoje je kuchyňská linka vybavená spotřebiči a nádobím. Kuchyňský kout je doplněn o jídelní stůl. Úložní prostory jsou řešeny formou komody. K vybavení patří i LCD televizor. Součástí apartmánu je koupelna obkládaná leštěným mramorem + WC.

Název: pokoj_2.jpg

2. jednopodlažní apartmán velký

Cena: 1000 Kč

Jednopodlažní apartmán velký – je apartmánem, který je vhodný zejména pro páry, kteří na své dovolené požadují prostorné a útulné ubytováníi. Dispoziční řešení apartmánu je 2+kk. Apartmán má samostatnou ložnici s manželským lůžkem a dětskou postýlkou, obývák se sedací soupravou, konferenčním stolkem, křeslem a LCD televizorem. Na obývací pokoj volně navazuje vybavená kuchyň s jídelním stolem. Úložní prostory jsou řešeny formou šatní skříně a jiných úložných prostor. Boty, kočárek, aj. je možné nechat v předsíni před apartmánem. Součástí apartmánu je dětská postýlka a opravdu velká koupelna obkládaná leštěným mramorem + WC.

Název: pokoj_5_2.jpg

3. mezonetový apartmán malý

Cena: 1100 Kč

Mezonetový apartmán malý – apartmán je dispozičně řešen jako 2+kk. Má samostatnou ložnici v podkroví, obývací pokoj je vybaven pohodlnou sedací soupravou, konferenčním stolkem, úložným prostorem v podobě skříně a komody. Na obývací prostor volně navazuje jídelní část s kuchyňskou linkou, jejíž pracovní stůl pěkně osvětluje LED osvětlení. Kuchyňská linka je vybavena spotřebiči a nádobím. V apartmá neschází ani jídelní stůl. Součástí apartmánu je koupelna obkládaná leštěným mramorem + WC. Obnažené trámoví s dřevěnými podhledy dávají našim mezonetovým apartmánům punc šumavského ubytování. V apartmánu se budou dobře cítit jak rodiny s dětmi tak náročnější páry.

Název: pokoj_3_2.jpg

4. mezonetový apartmán velký

Cena: 1200 Kč

Mezonetový apartmán velký – je naším největším apartmánem, který je vhodný pro rodiny a náročné páry, kteří i na své dovolené požadují velký prostor, na který jsou zvyklí například ze svého domova. Apartmán je dispozičně řešen jako 2+kk. Ložnice v podkroví je vybavena manželským lůžkem a dalšími dvěmi samostatnými postelemi. Obývací pokoj má pohodlnou rozkládací sedací soupravu, konferenční stolek, křeslo a LCD televizor. Součástí apartmánu je vybavená kuchyně s LED osvětlením a jídelní stůl. Úložné prostory jsou v samostatné předsíni. Tak jako u ostatních našich apartmánů i zde je koupelna obkládaná leštěným mramorem + WC. Obnažené trámoví s dřevěnými podhledy dávají našim mezonetovým apartmánům punc šumavského ubytování.

KOMPLETNÍ CENÍK

APARTMÁN JEDNOPODLAŽNÍ MALÝ 700 Kč/apartmán/noc při obsazení 1-2 osobami + možnost přistýlky
APARTMÁN JEDNOPODLAŽNÍ VELKÝ 1000 Kč/apartmán/noc při obsazení 1-2 osobami+ možnost přistýlky
APARTMÁN MEZONETOVÝ MALÝ 1100 Kč/apartmán/noc při obsazení 1-4 osobami + možnost přistýlky
APARTMÁN MEZONETOVÝ VELKÝ 1200 Kč/apartmán/noc při obsazení 1-4 osobami + možnost přistýlky

 

Příplatek za jednodenní, vánoční a silvestrovské pobyty + 30%

Příplatek za víkendové pobyty + 20% (PA-NE nebo SO - PO)

Pobyt v období letních prázdnin +15 % (červenec, srpen)

Pobyty obsahující státní svátek +15 %

 

PES 200 Kč/noc  
OBSAZENÁ PŘISTÝLKA 150 Kč/noc  
DĚTSKÁ POSTÝLKA ZDARMA  

V ceně není zahrnut poplatek obci, který je stanoven vyhláškou 15 Kč/os/den. Poplatek neplatí děti do 18 let a důchodci nad 70 let.