Název:
Název:
Název:
Název:
Název:
Název:
Název:
Název:
Název:
Název:

Apartmány

Název: pokoj_6_2.jpg

1. jednopodlažní apartmán malý

Cena: 1000 Kč

Jednopodlažní apartmán malý – je naším nejmenším apartmánem a je ideální pro hosty, kteří přijedou v páru. Jedná se moderně a prakticky zařízený apartmán se samostatným vchodem. Součástí apartmánu je předsíň s botníkem a věšákem. Z předsíně se vchází do velkého pokoje s manželským lůžkem a křesly. V rohu pokoje je kuchyňská linka vybavená spotřebiči a nádobím. Kuchyňský kout je doplněn o jídelní stůl. Úložní prostory jsou řešeny formou komody. K vybavení patří i LCD televizor. Součástí apartmánu je koupelna obkládaná leštěným mramorem + WC.

Název: pokoj_2.jpg

2. jednopodlažní apartmán velký

Cena: 1200 Kč

Náš první jednopodlažní apartmán velký – je apartmánem, který je vhodný zejména pro páry, kteří na své dovolené požadují prostorné a útulné ubytováníi. Dispoziční řešení apartmánu je 2+kk. Apartmán má samostatnou ložnici s manželským lůžkem a dětskou postýlkou, obývák se sedací soupravou, konferenčním stolkem, křeslem a LCD televizorem. Na obývací pokoj volně navazuje běžně vybavená kuchyň s jídelním stolem. Úložní prostory jsou řešeny formou šatní skříně a jiných úložných prostor. Boty, kočárek, aj. je možné nechat v předsíni před apartmánem. Součástí apartmánu je dětská postýlka a koupelna + WC.

Název: pokoj_1.jpg

3. jednopodlažní apartmán velký

Cena: 1200 Kč

Tento jednopodlažní apartmán velký – je dispozičně řešen jako 1+kk. Jedná se o otevřený vzdušný prostor, se spací částí s manželským lůžkem a možností přistýlky, obývací částí se sedací soupravou, konferenčním stolkem, křeslem a LCD televizorem. Na obývací pokoj volně navazuje vybavená kuchyň s jídelním stolem. Úložní prostory jsou řešeny formou šatní skříně a jiných úložných prostor. Boty, kočárek, aj. je možné nechat v předsíni před apartmánem. Součástí apartmánu je koupelna + WC.  Apartmánem je vhodný zejména
pro páry, kteří na své dovolené požadují prostorné a útulné ubytování. Nebo pro tříčlenné rodiny, kterým nevadí využití přistýlky (3.lůžko).

Název: pokoj_5_2.jpg

4. mezonetový apartmán malý

Cena: 1700 Kč

Mezonetový apartmán malý – apartmán je dispozičně řešen jako 2+kk. Má samostatnou ložnici v podkroví, obývací pokoj je vybaven pohodlnou sedací soupravou, konferenčním stolkem, úložným prostorem v podobě skříně a komody. Na obývací prostor volně navazuje jídelní část s kuchyňskou linkou, jejíž pracovní stůl pěkně osvětluje LED osvětlení. Kuchyňská linka je vybavena spotřebiči a nádobím. V apartmá neschází ani jídelní stůl. Součástí apartmánu je koupelna obkládaná leštěným mramorem + WC. Obnažené trámoví s dřevěnými podhledy dávají našim mezonetovým apartmánům punc šumavského ubytování. V apartmánu se budou dobře cítit jak rodiny s dětmi tak náročnější páry.

Název: pokoj_4.jpg

5. mezonetový apartmán velký

Cena: 1800 Kč

Mezonetový apartmán velký – je naším největším apartmánem, který je vhodný pro rodiny a náročné páry, kteří i na své dovolené požadují velký prostor, na který jsou zvyklí například ze svého domova. Apartmán je dispozičně řešen jako 2+kk. Ložnice v podkroví je vybavena manželským lůžkem a dalšími dvěmi samostatnými postelemi. Obývací pokoj má pohodlnou rozkládací sedací soupravu, konferenční stolek, křeslo a LCD televizor. Součástí apartmánu je vybavená kuchyně s LED osvětlením a jídelní stůl. Úložné prostory jsou v samostatné předsíni. Tak jako u ostatních našich apartmánů i zde je koupelna obkládaná leštěným mramorem + WC. Obnažené trámoví s dřevěnými podhledy dávají našim mezonetovým apartmánům punc šumavského ubytování.

Název:

6. mezonetový apartmán velký

Cena: 1800 Kč

Mezonetový apartmán velký – je naším největším apartmánem, který je
vhodný pro rodiny a náročné páry, kteří i na své dovolené požadují velký
prostor, na který jsou zvyklí například ze svého domova. Apartmán je
dispozičně řešen jako 2+kk. Ložnice v podkroví je vybavena manželským
lůžkem a dalšími dvěmi samostatnými postelemi. Obývací pokoj má
pohodlnou rozkládací sedací soupravu, konferenční stolek, křeslo a LCD
televizor. Součástí apartmánu je vybavená kuchyně s LED osvětlením a
jídelní stůl. Úložné prostory jsou v samostatné předsíni. Tak jako u
ostatních našich apartmánů i zde je koupelna obkládaná leštěným mramorem
+ WC. Obnažené trámoví s dřevěnými podhledy dávají našim mezonetovým
apartmánům punc šumavského ubytování.

KOMPLETNÍ CENÍK

APARTMÁN JEDNOPODLAŽNÍ MALÝ 1000 Kč/apartmán/noc při obsazení 1-2 osobami 
APARTMÁN JEDNOPODLAŽNÍ VELKÝ 1200Kč/apartmán/noc při obsazení 1-2 osobami
APARTMÁN JEDNOPODLAŽNÍ VELKÝ  1200 Kč/apartmán/noc při obsazení 1-2 osobami
APARTMÁN MEZONETOVÝ MALÝ 1700 Kč/apartmán/noc při obsazení 1-4 osobami 
APARTMÁN MEZONETOVÝ VELKÝ 1800 Kč/apartmán/noc při obsazení 1-4 osobami 
APARTMÁN MEZONETOVÝ VELKÝ 1800 Kč/apartmán/noc při obsazení 1-4 osobami 

 

Příplatek za víkendové pobyty + 20% (PA-NE nebo SO - PO)

Příplatek za pobyt během jarních prázdnin + 20%

Pobyt v období letních prázdnin +30 % (červenec, srpen) + přelomové týdny (červen-červenec a srpen-září).

Pobyty obsahující státní svátek +30 %

Silvestrovský pobyt + 40%

Příplatek za jednodenní pobyt  + 100%

 

PES 200 Kč/noc  
OBSAZENÁ PŘISTÝLKA 300 Kč/noc  
DĚTSKÁ POSTÝLKA ZDARMA  

V ceně není zahrnut poplatek obci, který je stanoven vyhláškou 19 Kč/os/den. Poplatek neplatí děti do 18 let a důchodci nad 70 let.

LEGISLATIVA a COVID
V ubytovacích zařízeních, je nutné mít ve všech společných prostorách nasazený respirátor či jiný ochranný prostředek bez výdechového ventilu s filtrační účinností alespoň 94% (respirátory třídy FFP2 / KN 95, nanorouška apod.). Při ubytování dodržujte zvýšená hygienická pravidla a, pokud je to možné, zdržujte se převážně ve svém apartmánu.